Aktuality

RADEŠOVSKÝ CHLÉB NA FACEBOOKU 25.1.2016

Aktuality, fotky a komentáře můžete nově sledovat také na facebookových stránkách statku: Statek Tilia Facebook

PO LETECH OPĚT AKTUALIZACE 9.1.2016

Nemohu ani uvěřit tomu, že nám trvalo přes tři roky aktualizovat web. Popel na hlavě na naší straně, ale byly věci důležitější. Naštěstí chléb se prodává i bez sofistikovaného marketingu a nás těší, že Vám chutná a že Vám prospívá.

BIOPOTRAVINY ROKU 2012 NAKOUPÍTE U NÁS 24.9.2012

V soutěži Biopotravina roku jsme letos obdrželi celkem tři ceny a máme z nich velikou radost, protože jsou to ocenění kvalitní a mnohdy velmi náročné práce mnoha lidí v konkurenci dalších skvělých Českých a Moravských bioproducentů. V kategorii mlýnské a pekárenské výrobky vyhrál Radešovský žitný chléb se slunečnicí, který je také mezi zákazníky nejoblíbenější. V kategorii ovoce a zelenina a výrobky z nich si ocenění vysloužila naše novinka Cecilčin bio džem, který má nečekané složení a osvěžující citrusovou chuť. Cecilka je totiž džem z cukety, citrónu a skořice a samozřejmě z třtinového cukru (máme ale i dia variantu Cecilčin džem slazený fruktózou). V této kategorii si naše džemy předaly štafetu, loni se totiž biopotravinou z ovoce a zeleniny stal Barunčin bio džem (rebarbora s malinami). Nakonec, v kategorii výrobků pro gastronomii, zvítězily Císařské brambůrky, výběrové malé prané brambory Belana v síťce po 750g. Tyto brambory jsou určeny k vaření ve slupce a jsou chutnější než brambory větší, aneb co je malé je milé. Za ceny děkujeme, jsou povzbuzením a motivaci pro další činnost.

CHLEBA S GLS PO CELÉ ČR 11.6.2012

Kváskový celozrnný žitný chléb si nově můžete objednat, i když nejste na žádné z našich rozvozových linek. Vyzkoušeli jsme posílání našeho chleba službou GLS. Chléb je do druhého dne u Vás. Nabídka platí pro prodejny i soukromě. Objednávejte u paní Klímové na e-mailu objednavka@statektilia.cz nebo na tel. 606 614 357. Na kváskový chléb je třeba zadělat několik dní dopředu, proto při objednání počítejte s časovou rezervou alespoň 4 dní. Při objednávce uveďte Vaši adresu, telefon, email, a zda jste prodejna. Chléb můžete obdržet všechny pracovní dny kromě pondělka. Důležité je, abyste mohli druhý den po odeslání balík v pracovních hodinách na uvedené adrese převzít. Chleby nabízíme ve třech velikostech 0,4kg, 0,7kg a 1kg. Menší chleby jsou z kulatých forem, 1kg chléb je hranatý "srnčí hřbet". Kromě celožitného chleba máme také chléb celožitný se slunečnicovým semínkem a chléb pšenično-špaldovo-žitný. Všechny chleby jsou z celozrnné mouky mleté na kamenném mlýnu a v bio kvalitě. Kromě chlebů je samozřejmě možné objednat i jiné zboží, například kvalitní džemy (viz www.biodzemy.cz), žitné otrubové křupky nebo pohankové piškoty.

SPUSTILI JSME WWW.BIODZEMY.CZ 17.4.2012

Nase dzemy si můžete nově objednat pres e-shop www.biodzemy.cz . Brzy tam najdete podrobnější povídání o všech džemech, které nabízíme.Slavíme dnes tedy dvojnásobně, zrození virtuální prodejny a první narozeniny našeho Šimona.


BARUNKA VÍTĚZ VE SVÉ KATEGORII 9.3.2012

Země se postupně probouzí a stejně tak i tyto aktuality. Za těch několik měsíců se mnoho událo, že jsme ani nestačili zapisovat. Velkou radost máme z ocenění, které si před několika dny přinesla Barunka ze soutěže Biopotravina roku 2011. V kategorii Ovoce a zelenina a výrobky z nich se náš malinovo-rebarborový džem umístil jako první. Na poli se obrovské listy rebarbory rozkládaji hned vedle keříků s malinami a snad i to přispělo, že si tak dobře rozumí i ve skleničce. Džemy seženete již nejen ve východních a středních Čechách ale také v Brně, Plzni a po severních Čechách.

REGIONÁLNÍ PRODUKTY BROUMOVSKA 9.3.2012

Radešovský kváskový chléb i bio džemy splnily podmínky pro udělení regionální značky Broumovska. Více zde.